German Design Award Winner 2020 dla naszych kolekcji ARCH i PALA

Kolekcja Arch Fameg

Kolekcja ARCH

Kolekcja Pala fameg

Kolekcja PALA

Z wielką przyjemnością informujemy, że dwie nasze kolekcje – ARCH zaprojektowana przezPawlak & Stawarski oraz PALA – zaprojektowana przez Muka Design Lab otrzymały nagrodę German Design Award  2020 w kategorii „Excellent Product Design”.

German Design Award to najcenniejsze wyróżnienie przyznawane z ramienia Niemieckiej Rady Wzornictwa, fundacji założonej w 1953 roku z inicjatywy niemieckiego Bundestagu.

Do głównych celów Rady należy promowanie świadomości zwiększania wartości marki poprzez strategiczne wykorzystanie wzornictwa oraz odkrywanie, prezentowanie oraz honorowanie unikalnych trendów w designie. Od 2012 roku Niemiecka Rada Wzornictwa nagradza najbardziej wartościowe projekty w różnych kategoriach, a każdy nagrodzony projekt przeciera nowe szlaki w międzynarodowym wzornictwie.

Nagroda GDA należy do najbardziej prestiżowych wyróżnień za wzornictwo na świecie. Nagradzane produkty cechują się pionierskim, innowacyjnym wzornictwem, które wnosi wkład w międzynarodowy i niemiecki świat designu.

Kolekcję ARCH zaprojektowało polskie biuro projektowe Pawlak & Stawarski, natomiast PALA to projekt hiszpańskiego studia Muka Design Lab.