Fameg gościem na konferencji Biznes x Design

I edycja konferencji jest za nami.

Paulina Kabała-Rak, Dyrektor Handlowa podczas Biznes x Design w Katowicach

 

Pod koniec ubiegłego roku na ASP w Katowicach odbyła się I edycja konferencji Biznes x Design. Właśnie ukazała się relacja z tego spotkania.

W wydarzeniu nie mogło zabraknąć naszej firmy. Przypomnijmy, że dzięki współpracy z absolwentką tej uczelni – Kingą Pawlik powstały nowoczesne projekty krzeseł.

Fameg to marka, która potrafi współpracować z utalentowanymi, młodymi projektantami, stawiającymi pierwsze kroki w świecie designu. Jesteśmy otwarci na innowacje, w końcu są one wpisane już w początki naszej działalności. Technologia gięcia drewna zapoczątkowana w XIX wieku przez Michaela Thoneta była przełomowa w produkcji mebli. Dała początek ponadczasowemu wyposażeniu wnętrz dla kolejnych pokoleń.

Fot.: Organizator Biznes x Design

 

Fot.: Organizator Biznes x Design

 

Cały czas tworzymy z myślą o naszych klientach, którzy oprócz wspomnianych już – w tej chwili klasycznych giętych mebli – szukają również kreatywnych rozwiązań spełniających ich potrzeby. Doświadczenie i wiedza naszych pracowników w połączeniu ze świeżym spojrzeniem z zakresu wzornictwa to droga sukcesu. Uczestnictwo w takich wydarzeniach jak Biznes x Design to zawsze szansa na inspirujące rozmowy i spotkania z twórczymi osobami.