Konkurs_Pomysł na krzesło

Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie unikatowego, estetycznego, wygodnego i designerskiego krzesła. Poszukujemy ciekawych, innowacyjnych rozwiązań i nowego spojrzenia na projektowanie.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Konkurs skierowany jest w szczególności do studentów, absolwentów uczelni kierunków projektowych, projektantów, ale także do osób niezwiązanych z branżą.  Przyjmujemy zgłoszenia indywidualne i grupowe.
Projekty należy wysyłać od 1 listopada do 31 grudnia 2021, na adres: konkurs@fameg.pl

Za nagrodzony projekt zostanie przyznana kwota pieniężna w wysokości 10 000,00 PLN brutto.
Pozostałymi nagrodami będą również: prezentacja mebla na najbardziej prestiżowych targach meblowych w Mediolanie i innych międzynarodowych targach meblowych; sfinansowanie i wdrożenie do produkcji zwycięskiego projektu, który może stać się częścią kolekcji Fameg Sp. z o.o.; promowanie nagrodzonych projektów w naszych mediach społecznościowych, stronie internetowej, materiałach poligraficznych itp.; możliwość zwiedzenia firmy, która od 140 lat jest jednym z największych producentów mebli giętych na świecie.

Szczegółowe informacje na temat Konkursu znajdują się w regulaminie:
Konkurs „Pomysł na krzesło”.

 – Aktualizacja –

Dnia 22 marca 2022 r. odbyło się spotkanie z finalistami konkursu „Pomysł na krzesło” oraz posiedzenie Komisji Konkursowej, która wyłoniła zwycięzcę.

Poniżej zostaje zamieszczony protokół z obrad.

Protokół z konkursu