Fameg na targach Salone Del Mobile 2022 w Mediolanie

Opublikowane w

W dniach 7-12 czerwca 2022 odbyły się targi Salone Del Mobile w Mediolanie, na których mieliśmy przyjemność kolejny raz prezentować nasze produkty. Dziękujemy wszystkim Państwu za wizyty i rozmowy. To wielkie wydarzenie, ponieważ podczas niego miał premierę nasz nowy katalog z kolekcją 2022/2023.

czytaj więcej

Nowy katalog – Kolekcja 2022-2023

Opublikowane w

Z radością informujemy, że na Targach Salone Del Mobile 2022 miała miejsce premiera naszego nowego katalogu z kolekcją 2022-2023. Gorąco zachęcamy do korzystania z niego w wersji online, która dostępna jest tutaj: https://fameg.pl/wp-content/uploads/2022/10/katalog-fameg_2022-2023_ver_251022.pdf

czytaj więcej

Za nami targi Meble Polska 2022

Opublikowane w

Za nami targi Meble Polska 2022, w trakcie których mieliśmy przyjemność gościć naszych Klientów, partnerów biznesowych oraz wszystkich zainteresowanych ofertą firmy Fameg. Nie obyło się również bez jubileuszowych akcentów.

czytaj więcej

Spokojnych Świąt!

Opublikowane w

Życzymy Państwu radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych.

czytaj więcej

Fameg gościem na konferencji Biznes x Design

Opublikowane w

Pod koniec ubiegłego roku na ASP w Katowicach odbyła się I edycja konferencji Biznes x Design. Właśnie ukazała się relacja z tego spotkania.

czytaj więcej

Czas wyzwań

Opublikowane w

Rozpoczynamy kolejny rok – zapewne rok pełen wyzwań. Jak zwykle nie zabraknie nowych modeli, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom designu. Oczywiście cały czas dostępne są również klasyczne modele krzeseł, dobrze znane wszystkim wielbicielom stylowych wnętrz.

czytaj więcej